LAAA 40. kopsapulce – statūtu izmaiņas un Ainavu sarunas

Cien. biedri un atbalstītāji!

23. septembrī norisināsies Latvijas Ainavu arhitektu asociācijas 40. kopsapulce. Viens no aktuālajiem un balsojamiem tematiem – statūtu izmaiņas. Tika izstrādātas statūtu melnraksts, kuru aicinām veikt precizējumus un ieteikumus ikvienam biedram.

Iepazīties ar statūtu izmaiņām un ieteikt precizējumu iespējams veikt tiešsaistē šeit! 

Kopsapulces norises vieta un laiks: 9.00 līdz 13.00 “Miit” kafejnīca, Tallinas ielā 10, Rīgā (ierakšanās no 8:30).

Dalība kopsapulcē bez maksas ir visiem LAAA biedriem.

Lūgums pieteikt dalību šeit!

 

Pēc LAAA 40.kopaspulces notiks 2022. gada #2 Ainavu sarunas, šoreiz par tēmu “Atjaunīgi, otrreiz lietojami un jaunie materiāli publiskajā ārtelpā”. Pasākuma laikā ir plānotas arī LAAA biedru PechaKucha’s formāta prezentācijas (20 slaidi x katrs 20 sekundes), lai īsā laikā uzklausītu pēc iespējas vairāk interesantu stāstījumu un veidotu diskusiju.

Ainavu sarunu norises vieta un laiks: no 13.00 līdz 17.00 Tallinas kvartāla “Angārs” telpās, Tallinas ielā 10, Rīgā (ierašanās no 12:30).

Ainavu sarunās diskusijas sākumā ar savu pieredzi dalīsies un gatavi atbildēt uz jautājumiem būs:

  • Dizaineris, izstāžu kurators, Jēkabpils Akmeņu ielas radošā kvartāla iniciators – Raimonds Vindulis;
  • Iepirkumu uzraudzības biroja pārstāvis – par jaunumiem iepirkumu uzraudzībā un padomiem iepirkumu organizēšanā;
  • RTU profesore ar pieredzi cementa bāzes modernajos būvmateriālos un to ražošanas tehnoloģijās, inovatīvu un ilgtspējīgu tradicionālo un zema CO2 patēriņa būvmateriālu jomā, eko materiālu pielietošanā sistēmās būvniecībā un atjaunojamo energoresursu ražošanas industrijā, atkritumu un blakusproduktu, t.sk. bīstamo atkritumu pārstrādes nozarē, profesore Diāna Bajāre un RTU Materiālu un konstrukciju institūta vadošais pētnieks, 3d betona drukāšanas zinātniskās laboratorijas vadītājs – Māris Šinka.

LAAA biedru PechaKucha’s formāta prezentācijas – piedalies ar ziņojumu un dalies ar savu pieredzi vai iespaidiem objektu realizācijā, vai neparastu vietu vai izstāžu apmeklējumā, saistībā ar atjaunīgo, otrreiz lietojamo un jauno materiālu lietojumu publiskajā vai privātajā ārtelpā!

Piesaki savu tēmu un apskati jau pieteiktās tēmas Ainavu sarunām šeit!

Dalība pasākumā bez maksas reģistrējoties šeit! 

 

Ar cieņu,

LAAA valde