Priecājamies un lepojamies par kolēģu veikuma novērtējumu arhitektūras nozarē!

Forumā SIEVIETE ARHITEKTŪRĀ, BŪVNIECĪBĀ, DIZAINĀ 2022 par ieguldījumu arhitektūras jomā foruma nomināciju ietvaros ir godināta arī Latvijas Ainavu arhitektu asociācijas (LAAA) biedre – ainavu arhitekte Kristīna Briķe (ainavu arhitekte Stopiņu pagasta pārvaldē)!

 

– Sirsnīgi sveicam Krīstīnu Briķi arī no LAAA kuplās saimes! Sveiciena nodošanu klātienē uzticējām LAAA valdes loceklim Aivaram Blūmam.

 

Konkursa noslēguma pasākums norisinājās 2023. gada 13.jūlijā, Kultūrtelpā Mežotnes baznīca.

Foruma patrone – Māra Lāce, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore, forums notiek jau 7.gadu pēc kārtas. Foruma organizators biedrība Building Design and construction council (BDCC, www.buvniekupadome.lv).

Foruma Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā loma ir rosināt dalīšanos – ar pieredzi, emocijām, prieku par profesijas izvēli. Tā ir iespēja individuāli un kopumā paraudzīties uz paveikto noteiktā dzīves posmā, iedvesmot sevi un kolēģus. Forums ir svētki un arī iespēja eleganti pavēstīt, ka Latvijā sievietēm alga par darbu ir zemāka kā vīriešiem gan morālā, gan materiālā izpausmē. Ir pienācis laiks šo plaisu izlīdzināt. Līdzvērtīgi forumi notiek arī citviet Eiropā.

 

Gala ceremonijas foto un preses relīze pieejama mājas lapā www.buvniekupadome.lv

 

Konkursa organizators: biedrība Building Design and Construction Council (BDCC) sadarbībā ar Latvijas Koncerti. Foruma atbalstītāji: Jung, Būvuzraugi LV, Schneider Electric, BioNike.

 

Ar cieņu,

LAAA valde