Mad City Happening Rīgā

Starptautiskais pilsētplānošanas pasākums Mad City Happening notiek Rīgā jau trešo gadu.
Šogad pasākums, kura galvenā tēma ir “Zināšanas un pilsēta”, norisināsies 30. un 31.maijā Daugavas kreisajā krastā, Torņakalna, Āgenskalna un Ķīpsalas apkaimēs, teritorijā, kur atrodas vairums Latvijas vadošo augstskolu un Latvijas Nacionālā bibliotēka. Nākotnē šeit būs koncentrēti vairāk kā 30 000 studentu.
Teritorijā, kas nereti tiek dēvēta par “zināšanu jūdzi”, tiek realizēta arī virkne nozīmīgu attīstības projektu, ieplānota Rail Baltica pieturvietas izveide un virkne infrastruktūras uzlabošanas pasākumu.

Pasākums divu dienu garumā ieplānots kā intensīvs mācību un sadarbības veidošanas process. Pirmajā dienā lekcijas un diskusijas, otrajā dienā hakatona komandu darbs. Pēcpusdienā uz peldošās galerijas Noass klāja 10 starptautiskas ekspertu komandas prezentēs savus risinājumus par Daugavas kreisā krasta mobilitāti no  Latvijas Nacionālā bibliotēkas, Latvijas Universitātes, Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja,  Mūkusalas biznesa centra, Mūkusalas mājas, Preses nama, Pro Kapital Latvia, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes,  Z-torņu skatu punkta.
Uzvarētājus noteiks žūrijas, komandu un interneta balsojums.

Vairāk informācijas www.madcity.lv vai https://www.facebook.com/MadCityRiga/