Eiropas Zaļais Kurss – jauna konkurētspēja Latvijai!

Laipni aicinām klausīties un iesaistīties BEZMAKSAS vebinārā, kur eksperti diskutēs par Eiropas Savienības “Zaļā kursa” un Latvijas “Enerģētikas un Klimata plāna” mērķiem 2030. gadam.

Spītējot Covid-19 krīzei, Eiropas savienība turpinās ieviest “Green Deal” mērķus visos biznesa sektoros. Klimata un vides saglabāšanas mērķi ir ambiciozi, pirmkārt, transporta, lauksaimniecības un apstrādes industriju sektoros.

Vebināru moderēs: Armands Gūtmanis, Meta Advisory vadītājs

Referenti:

Andris Kužnieks – Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja p.i.
Raimonds Aleksejenko – Ekonomikas Ministrijas valsts sekretāra vietnieks
Jānis Lapsa – Zaļā Josta, valdes priekšsēdētājs
Daiga Auziņa-Melalksne – Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja

Apskatīsim riskus un iespējas, plānotos atbalsta fondus un priekšnosacījumi to iegūšanai. Kas jāparedz uzņēmumam, pašvaldībai ilgtspējīgas stratēģijā jau šodien? Kāda ir motivācija realizēt šādu stratēģiju?

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu pielikuma saitē. Jūsu e-pasts ir nepieciešams vebināra piekļuves nodrošināšanai. Uz Jūsu norādīto e-pastu saņemsiet aicinājumu pievienoties Zoom tiešsaistes platformai. Lietošanas instrukcija ir angliski pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=vFhAEoCF7jg
Lai pieslēgtos, ir nepieciešams lejuplādēt “zoom” (https://zoom.us/) programmu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi . Pieslēgties tiešraidei varēs ar datoru vai mobilo telefonā.

Pieteikties var šeit:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wAzR9UH2Jk6QTszswi4f_zQApA9w2hBNt4lC_fpGAVZUNU1WS0NXUUZQOUMyMUpCS05FMTk1NEE2My4u