Dārznieka diena 21. aprīlī

21. aprīlī no plkst. 9:30 visas dienas garumā Bulduru Dārzkopības vidusskolas durvis būs atvērtas visiem, kam interesē DĀRZKOPĪBAS un VIESMĪLĪBAS profesiju apguve modernā vidē. Patīkami jaunumi būs visiem – gan 9. un 12. klases skolēniem, gan arī tiem, kas interesējas par iespējām mācīties neklātienē un pieaugušo izglītības programmās.
Šajā dienā pirmo reizi plašākai publikai būs iespēja apskatīt skolas atjaunotās telpas un iepazīties ar moderno tehnisko aprīkojumu – gan to, kas paredzēts mācībām klasē, gan arī to, kas nepieciešams mūsdienīgai saimniekošanai uz lauka. Sākot no Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas, kas ietver sevī drona un datorprogrammu tehnoloģijas un beidzot ar modernas lielās dārza tehnikas demonstrējumiem.

Dārznieku dienā būs iespēja ielūkoties dārzkopju, parka dārznieku, stādu audzētāju, floristikas, ekotūrisma, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu speciālistu ikdienā un pārliecināties, kā 4 gados var iegūt vidējo izglītību un perspektīvu profesiju, aktīvi sportot, iesaistīties kultūras dzīves aktivitātēs, piedalīties dažādos projektos gan Latvijā, gan apmaiņas un prakses programmās ārzemēs.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas (BDV) absolvēšana dod priekšrocības, turpinot mācības Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), jo mācību programmas ir veidotas ciešā sadarbībā ar LLU. BDV gūtās iemaņas lieliski varēs turpināt pilnveidot LLU.

Apgūstot izvēlēto profesiju BDV, ir iespēja dzīvot skolas dienesta viesnīcā Jūrmalā un mācīties skolā, kuru ieskauj krāšņākais skolas parks Latvijā.

Orientēšanās spēle “Iepazīsti Buldurus”, kuru veidojuši esošie skolas audzēkņi, ļaus iepazīt skolu un tās teritoriju atraktīvā un neparastā veidā. Veicot dažādus uzdevumus, būs iespēja iegūt kādu dārzniecisku balvu!

Sporta namā būs iespēja rādīt savu varēšanu dažādās sporta disciplīnās.

Neizpaliks arī praktiska darbošanās skolas siltumnīcā, saņemt padomus stādu audzēšanā, zāliena kopšanā, dzīvžogu veidošanā, dārza iekārtošanā un ainavu plānošanā.

Būs lekcijas par puķkopības, dārzeņkopības, augļkopības, dārzu ierīkošanas un uztura kvalitātes tēmām.

Floristu veikums aplūkojams pavasara darbu skatē.

Ēdināšanas speciālisti ļaus degustēt un uzzināt, kā pagatavojami un dekorējami dažādas uzkodas, kā arī to, kā top veselīgas limonādes.

Svētku noskaņu radīs skolas telpas pieskandinošais Dziesmu un ziedu festivāls, kurā piedalīsies kori no tuvākām un tālākām skolām.

Laipni gaidīti – vienmēr jūsu Bulduru Dārzkopības vidusskola – prasmes auglīgai dzīvei!